135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

1,784.00 ден

Out of stock

1,784.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009548-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

135

Outlet

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

70

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: