135/80R13 70T ROAD RI

RIKEN
-10%

135/80R13 70T ROAD RI

135/80R13 70T ROAD RI

1,899.00 ден

На лагер

1,899.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016711 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

135

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

70

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: