145/65 R15 72T Nano Energy 3

TOYO

145/65 R15 72T Nano Energy 3

145/65 R15 72T Nano Energy 3

3,660.00 ден

На лагер

3,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019909 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

72

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: