145/65R15 72T EcoContact 6

CONTINENTAL

145/65R15 72T EcoContact 6

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.370 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017559 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

72

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

B

WR

B

Noise

70

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.