145/65R15 72T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

145/65R15 72T MP47 Hectorra 3

145/65R15 72T MP47 Hectorra 3

3,876.00 ден

На лагер

3,876.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502552 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

72

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: