145/65R15 72T N’blue HD Plus

NEXEN

145/65R15 72T N’blue HD Plus

145/65R15 72T N’blue HD Plus

2,870.00 ден

На лагер

2,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500571 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: