145/65R15 72T TS760

CONTINENTAL
-10%

145/65R15 72T TS760

145/65R15 72T TS760

6,714.00 ден

На лагер

6,714.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003215 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 760

Тежински индекс

72

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: