145/70R12 69T WIN-TURI 212

HILFY

145/70R12 69T WIN-TURI 212

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

2.380 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022899 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

HILFY

Шара

WIN-TURI 212

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.