145/70R13 71Q SNOWTIME

RIKEN

145/70R13 71Q SNOWTIME

145/70R13 71Q SNOWTIME

2,300.00 ден

На лагер

2,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010627 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime

Тежински индекс

71

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: