145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2020
GENERAL TIRE
-50%

145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

1,145.00 ден

Out of stock

1,145.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009513-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

71

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: