145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE

145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

145/70R13 71T ALTIMAX COMFORT

2,290.00 ден

На лагер

2,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009513 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

71

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: