145/80R13 75Q SNOWTIME RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

145/80R13 75Q SNOWTIME RI

145/80R13 75Q SNOWTIME RI

2,074.00 ден

На лагер

2,074.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010256-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime

Тежински индекс

75

Брзински индекс

Q

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: