145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

1,896.00 ден

На лагер

1,896.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009343-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: