145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2021
GENERAL TIRE

145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

145/80R13 75T ALTIMAX COMFORT

2,370.00 ден

Out of stock

2,370.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009343-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: