155/65R13 73T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

155/65R13 73T ALTIMAX COMFORT

155/65R13 73T ALTIMAX COMFORT

2,232.00 ден

На лагер

2,232.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009345 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

73

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: