155/65R13 73T TOURING TA

TAURUS
-10%

155/65R13 73T TOURING TA

155/65R13 73T TOURING TA

2,025.00 ден

На лагер

2,025.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016713 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

73

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: