155/65R14 75T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

155/65R14 75T GREEN-Max Winter HP

155/65R14 75T GREEN-Max Winter HP

2,100.00 ден

Out of stock

2,100.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504956 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: