155/65R14 75T KRISALP HP2

KLEBER
-10%

155/65R14 75T KRISALP HP2

155/65R14 75T KRISALP HP2

2,268.00 ден

На лагер

2,268.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007466 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: