155/65R14 75T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

155/65R14 75T MP47 Hectorra 3

155/65R14 75T MP47 Hectorra 3

2,907.00 ден

На лагер

2,907.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500343 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: