155/65R14 75T SNOWTIME B2

RIKEN

155/65R14 75T SNOWTIME B2

155/65R14 75T SNOWTIME B2

2,610.00 ден

На лагер

2,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010628 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: