155/65R14 75T WINTER 601 TA

TAURUS

155/65R14 75T WINTER 601 TA

155/65R14 75T WINTER 601 TA

2,610.00 ден

На лагер

2,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015273 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: