155/65R14 75T WR D4

NOKIAN

155/65R14 75T WR D4

155/65R14 75T WR D4

4,090.00 ден

На лагер

4,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010515 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: