155/70R12 73S NOVA-FORCE GP

LEAO
-10%

155/70R12 73S NOVA-FORCE GP

155/70R12 73S NOVA-FORCE GP

2,025.00 ден

На лагер

2,025.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024145 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Летна

Бренд

LEAO

Шара

NOVA-FORCE GP

Додадовте производ во Вашата кошничка: