155/70R13 75T ALT WIN 3

GENERAL TIRE

155/70R13 75T ALT WIN 3

155/70R13 75T ALT WIN 3

2,480.00 ден

На лагер

2,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013756 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: