155/70R13 75T CEC 3

CONTINENTAL

155/70R13 75T CEC 3

155/70R13 75T CEC 3

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009544 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: