155/70R13 75T ENERGY E3B

MICHELIN

155/70R13 75T ENERGY E3B

155/70R13 75T ENERGY E3B

3,600.00 ден

На лагер

3,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA001694-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy E3B

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: