155/70R13 75T iLINE

NOKIAN

155/70R13 75T iLINE

155/70R13 75T iLINE

3,260.00 ден

На лагер

3,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009454 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: