155/70R13 75T MP93 Nordicca

MATADOR

155/70R13 75T MP93 Nordicca

155/70R13 75T MP93 Nordicca

2,820.00 ден

На лагер

2,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502413 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: