155/80R13 79Q SNOWTIME RI

RIKEN

155/80R13 79Q SNOWTIME RI

155/80R13 79Q SNOWTIME RI

2,720.00 ден

На лагер

2,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010257 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime

Тежински индекс

79

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: