155/80R13 79Q WINTER 601 TA

TAURUS

155/80R13 79Q WINTER 601 TA

155/80R13 79Q WINTER 601 TA

2,720.00 ден

На лагер

2,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015270 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

79

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: