155/80R13 79T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

155/80R13 79T ALT WIN 3

155/80R13 79T ALT WIN 3

2,259.00 ден

На лагер

2,259.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013757 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: