155/80R13 79T RXMOTION H11

ROADX

155/80R13 79T RXMOTION H11

155/80R13 79T RXMOTION H11

1,660.00 ден

На лагер

1,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019183 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: