155/80R13 79T TOURING TA

OUTLET 2017
TAURUS
-40%

155/80R13 79T TOURING TA

155/80R13 79T TOURING TA

1,416.00 ден

На лагер

1,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014530-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: