155R13 90/88R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

155R13 90/88R WINGUARD WT1

155R13 90/88R WINGUARD WT1

4,581.00 ден

На лагер

4,581.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502715 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: