TOYO

155R15 82S 310

155R15 82S 310

5,760.00 ден

На лагер

5,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019908 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

310

Тежински индекс

82

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: