165/60 R15 77H Proxes CF2

TOYO

165/60 R15 77H Proxes CF2

165/60 R15 77H Proxes CF2

4,270.00 ден

Out of stock

4,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500715 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Додадовте производ во Вашата кошничка: