165/60 R15 77H S943 TL

TOYO
-10%

165/60 R15 77H S943 TL

165/60 R15 77H S943 TL

3,654.00 ден

Out of stock

3,654.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502500 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: