165/60R14 75H ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

165/60R14 75H ALTIMAX COMFORT

165/60R14 75H ALTIMAX COMFORT

2,691.00 ден

На лагер

2,691.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011095 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

75

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: