165/60R14 75H DX390

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

165/60R14 75H DX390

165/60R14 75H DX390

1,570.00 ден

На лагер

1,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016688-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

75

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: