165/60R14 75H PROXES CF2

TOYO
-10%

165/60R14 75H PROXES CF2

165/60R14 75H PROXES CF2

3,420.00 ден

На лагер

3,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022238 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

75

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: