165/60R14 75T VIAXER

KLEBER
-10%

165/60R14 75T VIAXER

165/60R14 75T VIAXER

2,610.00 ден

На лагер

2,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011076 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Viaxer

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: