165/60R15 77H ALTIMAX ONE

OUTLET 2020
GENERAL TIRE
-50%

165/60R15 77H ALTIMAX ONE

165/60R15 77H ALTIMAX ONE

2,045.00 ден

На лагер

2,045.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021790-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: