165/60R15 77H ALTIMAX ONE

GENERAL TIRE

165/60R15 77H ALTIMAX ONE

165/60R15 77H ALTIMAX ONE

4,090.00 ден

Out of stock

4,090.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021790 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: