165/60R15 77H MAYSTORM 2 B2

RIKEN
-10%

165/60R15 77H MAYSTORM 2 B2

165/60R15 77H MAYSTORM 2 B2

1,494.00 ден

На лагер

1,494.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010847 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: