165/60R15 77H Proxes CF2

TOYO
-10%

165/60R15 77H Proxes CF2

165/60R15 77H Proxes CF2

3,618.00 ден

На лагер

3,618.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024126 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: