165/60R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

OUTLET 2021
RIKEN

165/60R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

165/60R15 77H ROAD PERFORMANCE RI

3,120.00 ден

На лагер

3,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500666-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: