165/60R15 77H Seasonproof

NOKIAN
-10%

165/60R15 77H Seasonproof

165/60R15 77H Seasonproof

5,724.00 ден

На лагер

5,724.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024077 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: