165/65 R13 77T ROAD RI

RIKEN
-10%

165/65 R13 77T ROAD RI

165/65 R13 77T ROAD RI

2,151.00 ден

На лагер

2,151.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500667 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Додадовте производ во Вашата кошничка: