165/65 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

MICHELIN

165/65 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

165/65 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

7,140.00 ден

На лагер

7,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501959 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: