165/65R13 77T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

165/65R13 77T ALTIMAX COMFORT

165/65R13 77T ALTIMAX COMFORT

2,120.00 ден

Out of stock

2,120.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009347-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: